İçeriğe geç
Anasayfa » Karabekir Hurdacı

Karabekir Hurdacı

Karabekir Hurdacı

Karabekir Hurdacı, Kazım Karabekir Hurdacı, Kazım Karabekir Hurda, Karabekir Hurda

İstanbul Ümraniye Karabekir Hurdacı olarak 2005 senesinde firmamızı kurduk. Gelişen teknolojiye bağlı olarak geri dönüşümün önem kazanması bu sektöre olan ilgiyi artırmıştır. Bizler müşterilerimizden her türlü eski malzemeyi satın almaktayız. Demir, Bakır, Krom, Sarı, Alüminyum gibi hurda çeşitlerini satın alıyoruz. Elinizdeki hurdaları hemen satmak için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul, Türkiye’nin en büyük şehri ve önemli bir iş, kültür ve turizm merkezidir. Şehrin kilit sektörlerinden biri hurda metal ticareti olup, bu alanda en saygın ve köklü firmalardan biri de HURDACI ARIYORUM’dur.

İstanbul Karabekir Hurdacı, 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Güvenilir bir hurda metal tedarikçisi olarak güçlü bir üne sahiptir. Firmamız, demir, çelik, alüminyum, bakır, pirinç gibi hurdaların alımı yapmaktadır. Bu nedenle bu tür eski ürünleri, geri dönüşüm malzemeleri ve hurdaları yüksek fiyatlardan satın almaktadır.

İstanbul Karabekir Hurdacı’yı diğer şirketlerden ayıran özelliklerden biri de sürdürülebilirlik ve çevresel sorumluluk taahhüdüdür. Şirketimiz, toplayıp sattığı hurda metallerin çevre dostu ve sorumlu kaynaklardan temin edilmesine büyük özen göstermektedir. Ayrıca hurda metali mümkün olan en verimli ve sürdürülebilir şekilde geri dönüştürmelerine ve yeniden kullanmalarına yardımcı olmak için müşterilerle yakın işbirliği içinde çalışırız.

Karabekir Hurda Alım

Firmamız, yüksek kaliteli hurda metal sağlamanın yanı sıra müşterilerine çeşitli katma değerli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler, her müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için nakliye, lojistik ve hurda metalin özel olarak işlenmesini içerir. Bu nedenle iyi bir hizmet sunmaya ve müşterilerin ihtiyaçları için doğru çözümleri bulmalarına yardımcı olmaya kendimizi adamış, deneyimli ve bilgili profesyonellerden oluşan bir ekibe sahibiz. Bu nedenle firmamız müşteri memnuniyeti açısından son derece beğeni görmektedir. Genel olarak, HURDACI ARIYORUM, yüksek kaliteli ürünleri, sürdürülebilirliği ve mükemmel müşteri hizmetleri ile tanınan, İstanbul’daki hurda metal ticareti sektörünün lideridir. Anadolu yakası hurdacı olarak her türlü hurda bakır, demir, krom vb. hurda metalleri satın alıyoruz. İş yerinizde veya evinizdeki hurdaları satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karabekir Hurdacı Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen hemen bizi arayın. En güncel hurda fiyatları için VARLI HURDACILIK hurda fiyatları web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Alım Yapılan Hurda Çeşitleri

Demir, Bakır Kablo, Sarı, Alüminyum, Bronz, Metal, Krom, Akü, Soyma Bakır, Tel Bakır….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

Teklif Alın

Exit mobile version